Smycze reklamowe od Promo5

Od pełnego druku cyfrowego po grawerowanie i wytłaczanie, mamy dziesięć tysięcy produktów reklamowych, na których można wydrukować logo Twojej firmy. Ale nie tylko zwykłe drukowanie; wykonujemy grawerowanie, sublimację, cyfrowy druk kolorowy i druk zdjęć. Nie musisz więc zatrzymywać się tylko na swoim logo, możemy wydrukować kolorowe zdjęcia Twoich produktów na kubkach, torbach, podkładkach pod mysz i smyczach reklamowych…

Szybka, szybsza lub „ekspresowa marka” oznacza, że ​​nigdy nie jest za późno na wydarzenie. Z naszą zwykłą dostawą pięć dni po złożeniu zamówienia na smycze reklamowe i inne gadżety reklamowe, w ostatecznych terminach możesz wybrać usługę 3-dniową lub naszą rękę premium dostarczyć 48-godzinną dostawę, gdy żetony się wyczerpią. Z przyjemnością dostarczymy wszystkie gadżety takie jak smycze reklamowe, kubki promocyjne i notesy z logo Twojej firmy, prosto na miejsce Wystawy lub Konferencji, oszczędzając kłopotów z transportem towarów na terenie całego kraju.

Dopasowanie ceny: Zawsze dbamy o naszych klientów i znajdujemy najlepsze oferty na smycze reklamowe i inne gadżety reklamowe na rynku. Wiemy, że Twój budżet marketingowy na smycz reklamową, kubek czy pendrive jest cennym zasobem, więc jeśli okaże się, że którykolwiek z naszych produktów jest sprzedawany taniej w dowolnym innym miejscu w Polsce, daj nam znać, a my natychmiast pokonamy cenę za Ciebie, bez kłopotów, bez przeszkód!