Grobowce ekskluzywne od A. Woźniaka

Jeśli masz na myśli konkretny cmentarz, upewnij się, że sprawdziłeś ich zasady i przepisy dotyczące materiałów, zanim wybierzesz kamień. Chociaż większość cmentarzy zarządzanych przez komunię pozwala na prawie każdy nagrobek, zawsze najlepiej jest to sprawdzić. Cmentarze mogą być dość restrykcyjne i rzadko pozwalają na wypolerowane materiały. W większości przypadków wolą szary granit lub kamień o podobnych właściwościach wizualnych. Oprócz dowiedzenia się, jakie materiały są dozwolone, dobrym pomysłem może być sprawdzenie miejsca pochówku, ponieważ otaczający obszar wpłynie również na wygląd nagrobka. Ponadto powinien wtapiać się w otoczenie i uzupełniać cmentarz lub cmentarz.

Grobowce ekskluzywne od A. Woźniaka są dostępne w praktycznie dowolnym kolorze, ale najczęściej są to szary, czarny, biały, czerwony i niebieski. Cmentarze na ogół nie mają żadnych konkretnych wytycznych dotyczących kolorów; mogą jednak przypisać fabułę pochówku na podstawie wybranego koloru i wykończenia. Cmentarze zazwyczaj mają określone wytyczne dotyczące materiałów, wykończenia i kolorów na grobowiec ekskluzywny, które są ustalane przez lokalną parafię.

Kontury i listwy (wycięte lub rzeźbione) jakie mają grobowce ekskluzywne podsumowują ogólny kształt główki i podstawy nagrobka i mogą wpływać na inne elementy projektu, takie jak napis i wykończenie. Dobry kamieniarz wykonujący grobowce ekskluzywne będzie w stanie tworzyć niestandardowe kontury i profile, jeśli nie znajdziesz odpowiedniego kształtu.

Wymiary:
Każdy cmentarz i cmentarz będzie miał własne wymagania dotyczące wymiarów. W razie wątpliwości skonsultuj się z lokalną parafią lub radą. Twój kamieniarz oferujący grobowce ekskluzywne pomoże ci dostosować projekt, jeśli nie spełnia specyfikacji.