Nawigacja Android zawsze pod ręką

Nawigacja Android na pokładzie samochodu, a nawigacja mobilna. Prawie każdy kierowca kwestionuje potrzebę zakupu wbudowanego samochodowego systemu nawigacji od producenta, podczas gdy on/ona może łatwo korzystać z GPS i map online na swoim urządzeniu przenośnym. Pewne badanie potwierdziło, że około 80% osób (w wieku 18–29 lat) częściej korzysta ze smartfonów do nawigacji. Istnieją jednak pewne silne zalety nawigacji samochodowej na pokładzie nad urządzeniami zewnętrznymi.

Większe wymiary ekranu i mniej odblasków.
Rozmiary ekranu w pojeździe mogą wynosić od 5- / 6-calowych wyświetlaczy w standardowych modelach do 17-calowych wyświetlaczy w Tesli Model S. Problem z telefonami w lecie polega na tym, że mogą one stracić przytomność z powodu przegrzania lub odbijać promienie słoneczne. Natomiast rezystancyjne wyświetlanie wbudowanej deski rozdzielczej systemu informacyjno-rozrywkowego opracowano zgodnie ze wszystkimi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wstrząsanie samochodu, odblaski, ogrzewanie itp. stabilne połączenie GPS.

Właściciele smartfonów z nawigacja Android zwykle obawiają się utraty sygnału, gdy zmierzają w nieznanym kierunku. Dzięki samochodowemu urządzeniu GPS jest to prawie niemożliwe, ponieważ dedykowany odbiornik GPS ma lepszą pojemność po otrzymaniu sygnału z satelitów GPS wokół Ziemi.

Aktualne mapy 3D offline i online.

Oprócz dostępu do map online, możesz także korzystać z map offline, które zawierają dokładne informacje dzięki automatycznym aktualizacjom OTA. Zbliżone do rzeczywistości wrażenia map 3D to kolejna zaleta wbudowanej nawigacji. Zawsze aktywny i gotowy do kierowania. Nawigacyjny ekran dotykowy zamontowany na desce rozdzielczej nie kończy się, jak to często bywa z bateriami smartfona. Chociaż istnieją już podkładki do ładowania bezprzewodowego oparte na standardzie ładowania bezprzewodowego QI, nie wszystkie smartfony go obsługują. Poza tym zwykle telefony są podatne na poważne przegrzanie w takich elektrodach. W takim przypadku kable USB są mniej szkodliwe dla akumulatorów, jednak podłączenie smartfona podczas jazdy może spowodować utratę skrętu lub innych możliwych zagrożeń. Mniej rozpraszające. Wbudowana nawigacja samochodowa jest złożonym systemem, który dziś można zintegrować ze wszystkimi systemami samochodowymi. Na przykład, gdy asystent głosowy nawigacji informuje o zakręcie, na przykład wbudowany system jakim jest nawigacja android automatycznie tłumi muzykę lub radio, aby kierowca mógł wyraźnie usłyszeć i zrozumieć informacje.