Nauka kitesurfing Jurata

Idealne miejsca do nauki kitesurfingu to szkoła 3surfschool! Wszystkie nasze miejsca do kitesurfingu wybieramy bardzo, bardzo ostrożnie. Zwłaszcza jeśli chodzi o wybór miejsca dla początkujących, jesteśmy nieco bardziej krytyczni niż zwykle. Oczywiście cel kitesurfingu powinien być przede wszystkim wietrzny, abyś mógł z pewnością dostać się na wodę. Ale nie powinno być też zbyt burzowo, ponieważ na początku może to być trochę przerażające. Zapewniamy również, że podczas nauki kitesurfing Jurata nie musisz koncentrować się na niczym innym niż nauce kitesurfingu. Oznacza to, że nie znajdziesz żadnych przeszkód nad lub pod wodą. Żadnych łodzi rybackich, żadnych pułapek na ryby, żadnych boi, żadnych skał i niczego innego, co mogłoby uczynić twój kitesurfing niebezpiecznym w jakikolwiek sposób. Zwracamy również uwagę na dominujący kierunek wiatru w naszych miejscach dla początkujących kitesurfingu. Najlepszy wiatr jest stały, jednostronny, niezbyt silny i bezpiecznie przenosi cię z powrotem na brzeg. Możliwy jest również czysty wiatr boczny na lądzie, najlepiej w połączeniu z zatoką na końcu miejsca, która służy jako „basen dla rybaków”. Połączenie z innymi kitesurferami po kursie kitesurfingu w Juracie – pierwsze wyzwanie zostało pomyślnie opanowane: ukończyłeś kurs kitesurfingu i być może już przejechałeś kilka pierwszych metrów na planszy. Gratulacje! Ale dla większości ludzi ich nowe hobby kitesurfingowe zatrzymuje się, gdy tylko ich powrót do domu i ich pierwsza euforia się skończy. A jeśli nie masz wielu innych przyjaciół, którzy regularnie uprawiają kitesurfing i po prostu nawiązali kilka luźnych kontaktów w hotelu podczas wakacji, Twoja kariera w kitesurfingu wkrótce się skończy.

Właśnie dlatego mamy własne zakwaterowanie specjalnie dla kitesurferów, gdzie znajdziesz wielu podobnie myślących ludzi. Wszyscy, zarówno początkujący, jak i profesjonaliści, mieszkają tutaj z nami pod tym samym dachem i jedzą razem przy tym samym długim stole. Ułatwia to spotkanie z nowymi przyjaciółmi kitesurfingu lub dołączenie do grupy, gdy podróżujesz sam.

Nauka kitesurfing Jurata nie musi być kosztowna!
Nie musisz kupować własnego sprzętu przed pierwszym kursem kitesurfingu. Jako początkujący bardzo trudno jest zapoznać się z całym rynkiem sprzętu do kitesurfingu. Zanim zaczniesz się denerwować z powodu zakupu niewłaściwego sprzętu, powinieneś polegać na wiedzy naszych szkół kitesurfingu. W naszych szkołach kitesurfingowych współpracujemy z markami premium. Obie marki przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa, a ich najnowsze materiały wykorzystujemy tylko podczas naszych kursów, których celem jest nauka kitesurfing Jurata. Dlatego nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo.
Jako szkoła 3 Surf School, której głównym celem jest nauka kitesurfing Jurata, wiemy dokładnie, co robimy i jesteśmy absolutnie wyspecjalizowani w kitesurfingu w ogóle, a w szczególności podczas wakacji kitesurfingowych. Z nami nie dostaniesz swojego pola kitesurfingu jako części dużej sekcji sportowej oprócz jazdy konnej, siatkówki lub golfa. Koncentrujemy się wyłącznie na kitesurfingu i przekazujemy Ci naszą wiedzę. Począwszy od konsultacji w naszym biurze w Juracie, aż do lokalnego kursu kitesurfingu nad polskim morzem.