Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa – jakie klucze ma ślusarz?

Czy kiedykolwiek musiałeś skopiować klucz, ale zauważyłeś na nim napis „NIE DUPLIKUJ”? Prawdopodobnie zastanawiałeś się, czy kopiowanie klucza jest nielegalne. Prawda jest taka, że ​​nie ma prawa dotyczącego „nie kopiuj” kluczy. Wygrawerowana wiadomość znajdująca się na wielu kluczach biznesowych nie jest prawnie wiążąca – to tylko zalecenie. Chociaż wiele sieciowych sklepów z narzędziami może odmówić wycięcia kopii tych kluczy, ślusarz może je łatwo powielić. Teraz pewnie zastanawiasz się „Dlaczego niektóre klucze są oznaczone jako„ nie duplikuj ”?” I „Jeśli ślusarz wykonujący awaryjne otwieranie samochodów Warszawa może je skopiować, czy są one bezpieczniejsze niż klucze niezaznaczone?”

Klucze z oznaczeniem „Nie kopiuj” nie zwiększają bezpieczeństwa. Właściciele i zarządcy nieruchomości zaczęli naciskać na kluczowy komunikat „nie kopiuj”, próbując kontrolować naruszenia bezpieczeństwa ze strony zwalnianych pracowników, byłych najemców, pracowników budowlanych i innych osób, które zdobędą klucz dzięki któremu można wykonać awaryjne otwieranie samochodów Warszawa. Nieautoryzowane kopiowanie kluczy pozostaje obecnie poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa i jest obecnie najbardziej naruszoną polityką bezpieczeństwa w biznesie. Napis może zmniejszyć liczbę egzemplarzy w obiegu ze względu na konieczność ich skopiowania przez ślusarza wykonującego awaryjne otwieranie samochodów Warszawa. Jednak faktem jest, że klucze opatrzone etykietą „Nie duplikuj” nie są bezpieczniejsze niż klucze bez niego.

Według nas posiadanie komunikatu „nie kopiuj” zapisanego na kluczach firmy może w rzeczywistości zapewnić fałszywe poczucie bezpieczeństwa, bo wiadomo, że każdy ślusarz posiada klucze aby wykonać szybkie, awaryjne otwieranie samochodów w Warszawie i nie tylko.