Salon Peruki Białystok

Dziś pokażę wam, jak sprawić, by moje syntetyczne peruki wyglądały naturalnie. Moją perukę sprzedał mi salon Peruki Białystok o nazwie Rokoko. Ma dużą przestrzeń do rozstania i kilka grzebieni w środku. Krawędzie są dobre, ale nadal możemy trochę wyskubać, aby wyglądało bardziej naturalnie.

1. Jak odkryć swoje włosy?
Przypinam perukę do stojaka na perukę. Lubię szczotkować perukę, aby zobaczyć, z czym pracuję. Mam zamiar trochę zaplątać się w to, co wyrywam. Miło to zminimalizować. Zaczynam od tej części górnej. Zachowaj ostrożność podczas szczypania części. Jeśli skubiesz zbyt mocno, możesz wbić dziurę w koronkę. To nie jest wielka sprawa, jeśli jesteś początkującym, wystarczy postępować zgodnie z metodą, o której mówię w tym samouczku. Możesz zobaczyć małe wystające włoski wokół krawędzi – później je uklepiesz.

Następnie skubię kilka małych włosów. Rozchodzę się i mierzę, jak grubą chcę moją część, ponieważ już poprawiłem część, którą wykonali. Wszystko zostało wyrwane i ułożone we właściwym kierunku, a potem zobaczę, gdzie zaczynają się ścieżki, a rozstanie zatrzymuje się, abym mógł cofnąć się tak daleko, jak to możliwe. Im dłuższa część, moim zdaniem, tym bardziej realistyczna będzie peruka. Salon Peruki Białystok sprzedaje peruki wysokiej jakości – z pewnością znajdziesz model, który Ci odpowiada.

Ja rozcinam cienką warstwę z przodu i skubię tę warstwę, aby uzyskać bardziej realistyczny wygląd. Splatam przednią warstwę, aby nie przeszkadzała podczas jej zrywania. A potem zaczynam skubać to bardzo podobnie, jak skubię część. Nie chcesz być zbyt szorstki, ponieważ podejrzysz koronkę. O wiele trudniej jest to ukryć, jeśli podrze się koronkę z boku niż rozstanie. Jak widać, istnieje warstwa, która wygląda na bardziej naturalną grubość przejścia linii włosów. Muszę poderwać trochę więcej z tej strony, ponieważ nie jest tak naturalna jak druga.

Przygotowuję włosy do założenia czapki peruki. Musisz upewnić się, że masz zakryte uszy, a włosy są za uchem pod peruką. Następnie spryskaj klej, który sprzedaje salon Peruki Białystok (lub inny rozpuszczalny w wodzie klej do peruk) wzdłuż linii włosów i trochę nad nim. Możesz używać suszarki z dmuchawą na chłodnym poziomie, aby szybciej wysychała.