Domy bezczynszowe Rembertów

Jeśli jesteś bogaty w aktywa, ale nie masz gotówki, z pakietami kapitału własnego we własnym domu, możesz zwolnić część kapitału własnego z domu poprzez spłatę kredytu lub pożyczkę zabezpieczoną. Dałoby to gotówkę potrzebną do zainwestowania w potencjalną inwestycję w nieruchomości, takie jak domy bezczynszowe Rembertów, w ciągu kilku tygodni. Jest to silna opcja, ponieważ jest prosta i może być wykonana szybko, ale jest kilka rzeczy do rozważenia przed wskoczeniem prosto, na przykład: Co się stanie, jeśli Twoje inwestycje w domy bezczynszowe Rembertów nie pójdą zgodnie z planem? Czy czułbyś się dobrze, gdyby ciężar długu został wykorzystany do sfinansowania zaległości wobec twojego domu w Rembertowie? Nieruchomość, którą wybierzesz do zagospodarowania, zostanie skutecznie sfinansowana w 100% z zadłużenia, co jest pozycją wysokiego ryzyka, choć skoro chcesz się rozwijać bez pieniędzy, to trochę oczywiste. Należy wziąć pod uwagę, czy istnieje prawdopodobieństwo uzyskania kredytu mieszkaniowego na domy bezczynszowe Rembertów. Pożyczkodawca będzie chciał ocenić przystępność cenową na podstawie bieżących dochodów i jest mało prawdopodobne, aby wykorzystał spekulacyjne przyszłe dochody z rozwoju. Oczywiście, jeśli masz portfel nieruchomości, możesz użyć jednej lub wielu z nich, aby zebrać pieniądze, co zwykle byłoby lepsze niż korzystanie z własnego domu.


Zapewnij dodatkowe bezpieczeństwo! Istnieje wielu pożyczkodawców, którzy oferują 100% pożyczki na domy bezczynszowe Rembertów, jeśli oferowane są dodatkowe zabezpieczenia. Zabezpieczenie to ma zwykle inną właściwość. Efektem zastosowania dodatkowego zabezpieczenia jest to, że ogólna wartość pożyczki (rozłożona na obie nieruchomości) jest na poziomie akceptowalnym przez pożyczkodawcę. Pożyczkodawca przejmuje opłaty za obie nieruchomości i zwalnia pełną kwotę wymaganą do zakupu nowej nieruchomości inwestycyjnej.

Wspólne przedsięwzięcie to duży biznes. Proces jest prosty, znajdziesz ogromny potencjał rozwoju nieruchomości i w pełni zbadasz projekt. Następnie łączysz siły z drugą osobą, która chętnie udzieli depozytu, i zwykle wszelkich innych zabezpieczeń, takich jak osobiste gwarancje, których może szukać każdy pożyczkodawca. Teoria jest taka, że ​​jedna osoba ma projekt, wykonuje ciężką pracę i jest w stanie go zrealizować. Drugi zapewnia środki do ukończenia projektu. Podobnie jak w przypadku każdego partnerstwa, oboje musicie w pełni wywiązać się ze swojej roli, znalezienie doskonałej okazji nie wystarczy. Łącząc siły, obie strony zwyciężą, dzieląc się zyskami po zakończeniu. Jedna osoba zarabia dużo, wykonując bardzo mało pracy, a druga bardzo ciężko, bez ryzyka finansowego.