Koszule reklamowe Fruit of The Loom

Niestandardowe koszule reklamowe Fruit of The Loom i koszulki z nadrukowanym logo są idealne dla drużyn sportowych, mundurów pracowniczych, imprez braterskich / braterskich, a nawet spotkań rodzinnych. Firma Exito Gruup sprawia, że ​​projektowanie koszulek i koszul reklamowych online jest łatwe i przyjemne, a po prostu świetne ceny. Nasze Wirtualne Laboratorium to wyjątkowy sposób na projektowanie online – dodaj oryginalne dzieła sztuki lub użyj jednego z ponad 10 000 naszych obrazów, aby zaprojektować idealną grafikę, której potrzebujesz. Jeśli brakuje Ci pomysłów projektowych, laboratorium zawiera również setki sugestii projektowych, a realizacja pomysłów zajmuje tylko kilka minut, tworząc niestandardowe koszulki z logo jak profesjonalny artysta.

Indywidualne koszule reklamowe, koszulki i gadżety stanowią świetne prezenty na targi, imprezy lub prezenty świąteczne. Nasz zespół serwisowy jest dostępny siedem dni w tygodniu, aby pomóc w twoim projekcie, a twoje zamówienie jest sprawdzane przez eksperta, aby upewnić się, że Twoje niestandardowe koszulki z logo wyglądają dokładnie tak, jak chcesz!

Kreatywność można zastosować do wszystkiego, nawet do tak przyziemnego i nudnego zadania, jak umieszczenie logo na koszuli reklamowej. Zanim zamówisz kolejną koszulkę z grafiką na lewej piersi, przedstawię Ci kilka alternatyw: Chociaż możesz nie wiedzieć, kim on jest, z pewnością widziałeś jego pracę.
1. Na brzegu – koszule reklamowe z logo na początkowo wygląda jak klasyczna biała koszulka, ale potem zauważasz logo u dołu. Ten działa, ponieważ logo nie jest takie, jak na twojej twarzy, ale nadal jest zauważalne. logo koszulki Źródło 2. Na rękawie – owiń swoje logo wokół rękawa męskiej koszulki, która wygląda bardzo fajnie. Widzieliśmy także firmy, które umieszczają logo na środku pośrodku rękawa (dokładnie tam, gdzie możesz zobaczyć tatuaż „Mamy” rowerzysty).
3. Na szyi lub kołnierzu – nie widzieliśmy zbyt wielu przykładów tego niezwykłego umiejscowienia logo. Ponieważ jest tak blisko twarzy osoby noszącej, ktoś z nimi rozmawia prawie na pewno spojrzy na logo bez zamiaru.
4. Idź po przekątnej – te kolorowe koszule reklamowe to fantastyczny i przyciągający wzrok sposób na umieszczenie logo. Używają również metody rękawowej, o której wspominaliśmy wcześniej.
5. Idź i wybierz duży rozmiar logo – to gigantyczne logo Twojej firmy jest nie do pominięcia. Jeśli Twoje logo działa dobrze na dużą skalę, dlaczego nie zajmuje prawie całej koszulki?