Kamerzysta Gdynia powinien korzystać z tych wskazówek!

Jako kamerzysta Gdynia zawsze fotografuj tradycyjne zdjęcia ślubne. 7 porad dotyczących kręcenia niesamowitych filmów ślubnych: rób tradycyjne zdjęcia! Możesz odczuwać potrzebę eksperymentowania w dniu ślubu, ale pamiętaj, aby zawsze robić typowe zdjęcia ślubne. Eksperymentowanie to świetny sposób, aby pomóc Ci znaleźć swój styl, ale nie zapominaj, że pary chcą zobaczyć swoje śluby, pierwszy taniec i cięcie ciasta. Upewnij się, że masz ważne informacje, zanim wykonasz te wszystkie fajne ujęcia przejściowe.

Jako kamerzysta Gdynia zawsze utrzymuj aparat stabilny. Konieczna jest stabilizacja. Używanie urządzeń przenośnych nie będzie tego robić. Niezależnie od tego, czy używasz statywu, monopod, kamery glidecam, suwaka, czy zestawu na ramię, upewnij się, że możesz szybko przełączać się między sprzętem pomocniczym. Umieszczając tę ​​samą płytkę szybkiego zwalniania na całym swoim sprzęcie, możesz łatwo przełączać się w dowolnym miejscu. Statywy świetnie sprawdzają się podczas ceremonii, ale łatwo mogą przeszkadzać innym. Kiedy przebywasz w maleńkim pokoju hotelowym z całą imprezą ślubną, członkami rodziny, fryzjerami i wizażystami, nie będziesz miał dużo miejsca do pracy. Szybka zmiana na monopod lub kamerę glidecam pozwoli Ci strzelać.

Pamiętaj, aby uchwycić wystarczającą liczbę B-roll. Capture the B-Roll! B-roll będzie twoim najlepszym przyjacielem i najgorszym wrogiem podczas edycji. Brak wystarczającej ilości pracy znacznie utrudni pracę. Łatwo jest pamiętać, aby strzelać na zewnątrz obiektu, ale nie zapominaj, że ludzie przychodzą do tych miejsc. Gdy państwo młodzi obejrzą film ślubny, będą chcieli zobaczyć swoich przyjaciół i rodzinę. Poproś kamerę, aby uchwyciła części tłumu podczas ceremonii. Ten materiał filmowy zawsze się przyda, aby ukryć wszelkie zgrubne zmiany. Świetnie jest też docierać do tłumu, jeśli fotograf wejdzie do ujęcia pary przy ołtarzu.

Wieczorne przyjęcia mogą być koszmarem dla filmowców weselnych, wie o tym każdy kamerzysta Gdynia. Wewnątrz lub na zewnątrz, prawdopodobnie będzie ciemno. Po zjedzeniu kolacji miejsca przygasają światła, aby impreza mogła się rozpocząć. Mam nadzieję, że kamerzysta Gdynia i DJ również rozmawiali o ustawieniu oświetlenia, ale nadal będziesz potrzebować własnych świateł, aby uzyskać pewne ujęcia. Jeśli Twój aparat nie radzi sobie dobrze przy słabym świetle, pamiętaj, że goście nie chcą być oślepieni przez całą noc. Kiedy używasz świateł, używaj ich oszczędnie. Nie zabijaj nastroju, pozostawiając je włączone przez cały czas odbioru.