Papillon – drukarnia opakowań Kraków

Druk fleksograficzny jest procesem z nadrukiem literowym, tj. obszary drukowania wystają do góry z elastycznej polimerowej płyty drukarskiej. Druk offsetowy, który oferuje drukarnia opakowań Kraków to płaski proces drukowania, w którym obszary do pokolorowania są wytrawiane z płaskiej metalowej płyty drukarskiej. Ilość przenoszonego atramentu mierzy się w liniach na cm we wszystkich procesach drukowania. Więcej tuszu (do 100 linii / cm) można wydrukować na materiale przy użyciu druku offsetowego niż przy druku fleksograficznym (18 do 54 linii / cm). Im większa liczba linii, tym wyraźniejszy obraz, gdy oglądamy go z bliska.

Druk offsetowy jest zwykle używany przez drukarnię opakowań Kraków do prezentacji, broszur, plakatów i wyświetlaczy; druk fleksograficzny jest zwykle stosowany do opakowań transportowych, pudeł składanych, pudełek do ustawiania w stosy i papierów do pakowania.

Drukarnia opakowań Kraków o nazwie Papillon posiada wieloletnie doświadczenie w branży nadruków fleksograficznych. Jako drukarnia opakowań Kraków i pionierzy na tym rynku, stworzyliśmy unikalny proces drukowania pasów, który zapewnia zarówno zrównoważony rozwój, jak i rentowność, a jednocześnie zapewnia maksymalną elastyczność w zakresie formatów wydruku i rozmiarów serii – zapewniając atrakcyjne, przyciągające wzrok rozwiązania w zakresie pakowania i wyświetlania produktów z jednego urządzenia.