Identyfikatory grawerowanie

Podobnie jak przenośna plakietka, identyfikatory grawerowanie z nazwiskiem na biurku są bardziej trwałym rozwiązaniem identyfikacyjnym w biurze. Wykonują podobną funkcję, podając nazwę biura (np. księgowość lub marketing) lub służą jako znak imienny na biurku lub w szafce danej osoby. Identyfikatory grawerowanie często wykonane są z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego w celu zwiększenia trwałości. Identyfikatory z nazwiskiem na biurku są zazwyczaj dostosowywane poprzez wydruk lub grawerowanie nazwiska, tytułu lub działu osoby. Aby uzyskać inspirację, zapoznaj się z niektórymi podstawowymi stylami na stronie firmy Harbest, takimi jak ten solidny blok orzechowy z grawerowaną mosiężną tabliczką z nazwiskiem.

Tabliczki znamionowe na biurko.
Ale jeśli standardowa tabliczka znamionowa 2 x 10 cali wydaje się zbyt korporacyjna, aby ci się podobało, zaprojektuj własną wersję, która będzie zawierała dowolny styl i wygląd, jakiego pragnie twoje serce. Następnie skorzystaj z usługi cięcia laserowego.

Spersonalizowane etykiety na bagaż.
Identyfikatory grawerowane na bagaż to w zasadzie plakietki na twoje torby. W świecie czarnych walizek, które nie mają większego zróżnicowania, niestandardowy znacznik pomaga łatwo zidentyfikować swoją własność na ruchliwym lotnisku, porcie morskim, dworcu autobusowym lub dworcu kolejowym. Podczas gdy papierowe walizki dostarczone podczas odprawy wykonają zadanie, łatwo się wyginają lub rozrywają. Wybór bardziej trwałego Identyfikatora grawerowanego wyboru ma sens, szczególnie w przypadku zagubienia bagażu, a przewoźnik potrzebuje informacji kontaktowych, aby zaplanować dostawę bagażu w późniejszym terminie. Identyfikatory grawerowanie takie jak zawieszki do bagażu mogą być wykonane z różnych materiałów (tkaniny, skóry, drewna, plastiku, metalu) w różnych stylach, które można ozdobić za pomocą atramentu, laserów, stempla lub transferu. Wiele z nich jest tworzonych jak pokrowiec, który umożliwia wstawienie wizytówki lub odręcznych informacji kontaktowych, podczas gdy inne są naprawdę spersonalizowane. Aby uzyskać inspirację, strona Harbest ma wiele opcji, od subtelnej tłoczonej skóry i haftowanej taśmy polipropylenowej po kolorowe nadruki zamknięte w plastikowym laminacie. Możesz również zobaczyć szeroką gamę pasków, od sprzączek, dzielonych pierścieni po metalowe zapięcia śrubowe.