Costa – nowy Deweloper Rumia

Można mieć nadzieję, że ludzie uczą się na swoich błędach. To dobrze, ponieważ ludzie popełniają błędy, ale jedną z korzyści płynących z ich uczenia się jest nie powtarzanie tych samych błędów. Jeszcze lepiej jest, jeśli możesz uczyć się na błędach innych ludzi i unikać ich tworzenia. Jeśli myślisz o dokonaniu zakupu nieruchomości od Deweloper Rumia w pobliżu Trójmiasta, będziesz chciał zabrać ze sobą ten przewodnik dla dziewcząt – lista dziesięciu najczęściej popełnianych błędów przy zakupie mieszkania w Rumi (lub gdziekolwiek indziej w Trójmieście).

1. Największym błędem, jaki może popełnić zagraniczny nabywca, jest myślenie, że kupno mieszkania w Rumi jest tym samym, co zakup mieszkania w Gdyni. Różnica numer jeden w porównaniu z tym, że w Rumi nie ma wielu usług aukcyjnych. W Rumi każda agencja i agent reprezentuje swoje własne aukcje i dlatego działa dla sprzedającego, a nie dla kupującego. Jej jedynym zadaniem jest sprzedawanie nieruchomości bez uwzględnienia potrzeb i pragnień nabywcy, a ona woli zachować wszystkie prowizje dla siebie i swojej agencji. Więc nie oczekuj, że agent wykona pracę w imieniu kupującego, tak jak to zrobiłby poszukiwacz nieruchomości i mieszkania w mieście Rumia. Dodajmy do tego fakt, że większość zagranicznych klientów nie mówi dobrze po polsku i nie będzie zaznajomiona z prawem lub procesem i nie będzie miała wynagrodzenia w Rumi więc kupujący w zasadzie nie ma siły przebicia i dlatego często nie zwraca na siebie uwagi od agenta i osoby jaką jest deweloper Rumia. Bez zatrudniania wyszukiwarki nieruchomości ryzykujesz ograniczenie zakresu dostępnych nieruchomości.

2. Zakładając, że agenci pracują w nocy, w weekendy lub święta. Firmy deweloperskie w Rumi nie pracują w nocy, w weekendy ani w święta – czasem zgodnie z prawem! Tak więc, podczas gdy jesteśmy przyzwyczajeni do agenta pracującego w czasach, w których klient może swobodnie odwiedzać nieruchomości, nie podejmują tutaj takiego samego wysiłku. Jeśli planujesz podróż do Rumi, aby odwiedzić nieruchomości od osoby jaką jest deweloper Rumia, rozsądnie byłoby odpowiednio zaplanować i zapewnić wystarczającą ilość czasu w dni powszednie, unikając okresów urlopowych: wakacji szkolnych, znacznej części maja, połowy lipca do końca sierpnia i w sezonie świąteczno-noworocznym.