Pokoje jastrzębia góra

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o planowaniu rodzinnych wakacji, prawdopodobnie stanąłeś w obliczu odwiecznego dylematu – „w tym roku pójdziemy na coś innego; coś odważnego i egzotycznego? ”lub„ Czy powinniśmy po prostu zrobić miłe i proste wakacje w Europie? ”.

Tutaj w Willi Patryk lubimy nazywać to wielką debatą „plaża kontra kultura” i, uwierzcie nam, pojawia się ona bardzo często. Kiedy ciężko pracujesz przez cały rok i masz dzieci, aby być szczęśliwym, nigdy nie jest łatwo wiedzieć, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Pozwólcie temu autorowi pomóc w kierowaniu waszym procesem myślowym w jednej z największych w historii debat („z pomarańczowym sokiem bez lub z miętą” i „komunizm kontra kapitalizm” będzie musiał poczekać na teraz!).

Po pierwsze, nie czuj się źle. Jak mówiliśmy, mamy wielu klientów (i współpracowników!), Którzy zajmują się tą debatą. Często rozmawiamy z rodzinami, które w jakiś sposób czują się winne za to, że są wyczerpane i potrzebują jakości R&R; że w jakiś sposób są nieokrzesani za to, że nie chcą widzieć każdej świątyni lub historycznego miejsca, które gdzieś ma do zaoferowania. Daleko nam do oceniania, aw rzeczywistości uważamy, że bycie całkowicie szczerym wobec siebie z góry jest najlepszym sposobem na uniknięcie bycia na wakacjach, których tak naprawdę nie chcesz. Zainteresowania niszowe są niesamowite, ale nie dla wszystkich, a brak zbytniego zamieszania niekoniecznie oznacza, że ​​nie możesz znaleźć wymarzonego urlopu w Azji, za to pokoje Jastrzębia Góra zawsze stoją przed Tobą otworem! Willa Patryk zaprasza na urlop!