Sklep peruki Kraków dla cierpiących po chemioterapii!

Jako sklep peruki Kraków zapewniamy peruki z prawdziwych włosów dzieciom i młodzieży do 24 lat, które straciły włosy w wyniku leczenia raka lub innych chorób.

Jako organizacja charytatywna prowadząca sklep peruki Kraków zajmująca się rakiem dzieci, naszą misją jest bezpłatne dostarczanie peruk do włosów dzieciom i młodzieży z rakiem przez cały okres leczenia.

Jako sklep peruki Kraków możemy również zapewnić pojedynczą perukę dzieciom i młodzieży w Polsce, które mają inne schorzenia powodujące wypadanie włosów, takie jak łysienie. Chociaż różni się to od naszego wsparcia dla dzieci chorych na raka, mamy nadzieję, że ten jednorazowy gest pomoże rodzinom zdecydować o ich długoterminowych planach radzenia sobie z chorobą.

Krok 1 – Po skontaktowaniu się z nami poprosimy o podstawowe informacje, takie jak: imię i nazwisko dziecka; wiek dziecka; szczegóły kontaktu; i krótkie tło ich harmonogramu leczenia itp.

Krok – Po zebraniu Twoich danych zidentyfikujemy salon zatwierdzony przez LPT w najbliższej okolicy i przekażemy Twoje dane kontaktowe. Będą zachowywać poufność tych informacji i poczekać, aż skontaktujesz się z nimi w celu umówienia spotkania w mieście Kraków.

Krok 3 – Dostarczymy Ci szczegóły naszego sklepu z perukami z miasta Kraków, abyś mógł skontaktować się z nimi bezpośrednio w celu umówienia spotkania. Jeśli Twoje dziecko nie może odwiedzić salonu, czasami można zorganizować wizytę w oddziale lub domu.

Krok 4 – Zwiedzanie salonu. Razem ze stylistą wybierzesz najbardziej odpowiednią perukę pod względem wielkości, koloru i odczucia. Twoja peruka zostanie dopasowana i stylizowana. Być może będziesz musiał wziąć udział w drugiej wizycie w celu ostatecznego dopasowania.