Drukarnia Kraków wydrukuje Twoje wizytówki!

W przypadku kandydatów politycznych biorących udział w lokalnej kampanii wyborczej reklamy prasowe i wizytówki powinny stanowić główną część strategii. Obejmuje to bezpośrednią korespondencję i kampanie „od drzwi do drzwi” z politycznymi wieszakami na drzwi, broszurami, ulotkami i innymi. Te kampanie nie są jednak nocnym, łatwym wyczynem. Biorą pracę i oddani wolontariusze, aby wesprzeć twoje wysiłki, odwiedzając ludzi w dzielnicy i przygotowując materiały do ​​druku w miejscu jakim jest drukarnia Kraków. Te metody nie tylko wymagają czasu i energii, ale będziesz potrzebował funduszy, aby stworzyć i wydrukować te reklamy z kampanii politycznej. Poniżej przedstawiono strategie przesyłania wiadomości, które należy uwzględnić w kampanii.

Kierowanie wiadomości: Nie zamierzasz wysyłać tych części na ślepo, mimo wszystko spędziłeś na nich dużo czasu i pieniędzy. Zamiast udać się do miejsca jakim jest drukarnia Kraków i zadrukować tylko jedną broszurę polityczną lub pocztówkę, aby wysłać ją do wszystkich wyborców w Twojej dzielnicy, cofnij się i stwórz swoją strategię. Jaka wiadomość może rezonować z poszczególnymi grupami ludzi w twojej społeczności? Który z tych członków społeczności ma podobne zainteresowania i pochodzenie? Chcesz tworzyć materiały do ​​kierowania reklam, które mówią konkretnie do tych grup. Rozważ osoby takie jak osoby starsze, młode rodziny, samotne kobiety itp. Różne kwestie będą przemawiać do różnych wyborców. Na przykład rodzina z małymi dziećmi może mieć większe zainteresowanie lokalnymi szkołami niż starsza para.
Wiadomości ogólne: Ogólne wiadomości do Twojej dzielnicy są nadal dobrym pomysłem. Pocztówka lub broszura wydrukowana w drukarnia Kraków zapewnia przyzwoitą ilość miejsca na umieszczenie ogólnego przekazu, przekonań i planów na przyszłość, aby podzielić się nimi ze wszystkimi wyborcami, którzy mogą nie być ci zaznajomieni. Ma to kluczowe znaczenie dla budowania rozpoznawania nazw w Twojej okolicy.