Peruka naturalna

Spójrzmy na niektóre peruki i treski do włosów i inne opcje i spójrzmy, co możemy zrobić, aby twoje życie było szczęśliwsze – jeśli masz problem z łysieniem na pewno chciałbyś usłyszeć to zdanie. W końcu to właśnie próbuję zrobić dla ludzi, których znam i kocham: ci ludzie, którzy przychodzą do mnie od lat i ufają mi. Chcę im pomóc być szczęśliwym. Chcę, żeby nie bali się wyjść i nie chcę, żeby mówili takie rzeczy jak „Jestem obrzydliwy”, kiedy patrzą na siebie w lustrze lub martwią się, czy muszą zrobić zdjęcie. Nie chcę, żeby ktokolwiek czuł się tak, gdyż mamy całą branżę włosową za nami, która opiera się na pomaganiu kobietom z przerzedzającymi się włosami oferując peruki naturalne. Czuje się czasami dla nich trochę jak ostateczna granica, więc ważne jest, aby porozmawiać o niektórych opcjach, takich jak włosy syntetyczne, włosy ludzkie z których zrobiona jest peruka naturalna, różne treski czy sztuczne włosy montowane na klipsy.

Dlaczego peruka naturalna jest tak droga?
Bo budowa peruk naturalnych, jak i sam włos jest ciężki do zdobycia. To wszystko jest dla mnie naprawdę fascynujące, ale wymaga omówienia. Pytania, które typowo pytają kobiety, brzmią: „czy ludzie zauważą, że mam na sobie perukę?” „Czy odleci mi z głowy, czy wyleci na dużym wietrze?” „Czy wszyscy będą się ze mnie śmiać jak zauważą, że mam na sobie perukę ?” „Jak sobie z tym poradzić, jeśli ludzie zauważą, że coś jest inaczej niż dotychczas w moim wyglądzie?” „Czy będą o tym gadać za moimi plecami i jak sobie z tym poradzę w biurze w pracy lub z ludźmi, którzy mnie znają

Wśród znajomych i osób, które znasz, prawdopodobnie będą wiedzieć, że nosisz perukę naturalną. Jednak peruka naturalna nie będzie sprawiała im problemu, ponieważ są to Twoi przyjaciele i kochają Cię taką jaką jesteś.