Archiwum miesiąca: kwiecień 2019

Kolonie konne – potrzebne są pokoje Chmielno

Nie tylko pokoje Chmielno ale oferujemy także podstawowe obozy jeździeckie, kolonie konne i pośrednie obozy konne w miejscowości Chmielno – kolonie konne dla dzieci w wieku 5-16 lat. Oprócz letnich obozów konnych oferujemy również pokoje w miejscowości Chmielno oraz obozy sezonowe w dni wolne od nauki w kalendarzu. Pracujący rodzice często doceniają tę alternatywę dla opieki nad dziećmi w dni pozaszkolne, a dzieci spędzają wolne dni na szkolnych koniach, spotykają się z innymi jeźdźcami i uczą się podstaw jeździectwa i opieki.

Podczas naszych letnich obozów konnych w, uczestnicy mogą spodziewać się spędzenia czasu na jeździe, wspinaczce, chodzeniu, pielęgnacji i jeździe po szlakach. Oprócz spędzania czasu na bezpośredniej pracy z końmi, wiemy, jak dobrze się bawić podczas obozu konnego. Twoje dziecko będzie cieszyć się tworzeniem sztuki, zsuwaniem się i ślizganiem oraz tworzeniem wspomnień, które będą trwać przez całe życie.

Kiedy Twoje dziecko uczęszcza do letniego lub nie-dziennego obozu konnego, korzysta z dobrze spędzonego czasu na świeżym powietrzu . Wyobraź sobie, że spędzasz czas z innymi dziećmi zainteresowanymi końmi, ucząc się, jak stać się bardziej wykwalifikowanymi jeźdźcami i jak doceniać i dbać o te majestatyczne stworzenia. Dzieci uwielbiają pieścić kozy w gospodarstwie i jeździć na szlak. Stworzyliśmy środowisko, w którym wszyscy czują się mile widziani i są części. Wynajmij pokoje Chmielno i przyjedz do nas kolonie konne.